Atribuită
Cumpărare directă
Oras Negresti Oas doreste achizitionarea de Servicii de consultanță în management în cadrul proiectului „Dezvoltarea serviciilor de educație antepreșcolară în orașul Negrești Oaș”, Axa Prioritară 6 – Educație și compențe, Obiectiv specific 6.2 Creșterea participării la învăţământul ante-preșcolar și preșcolar, în special a grupurilor cu risc de părăsire timpurie a școlii, cu accent pe copiii aparținând minorității roma și a celor din mediul rural,SMIS 2014+: 135735, Contract de finanțare DG PECU NR. 111976/08.12.2020.Serv. care se doresc a fi achiziționate vor consta în oferirea de consultanță la: diseminarea informaţiilor necesare tuturor celor implicaţi în proiect;întocmirea de notificări, rapoarte de progres, cereri de rambursare, precum şi orice alt document oficial solicitat de finanțator pentru implementarea pr; întocmirea oricăror documente justificative ce însoțesc Cererea de rambursare; întocmirea graficului de depunere a cererilor de rambursare/plată/prefinanțare privind estimarea depunerii cererilor de rambursare/plată/prefinanțare; întocmirea și transmiterea către OI de notificări privind depunerea cererilor de rambursare/plată; întocmirea și transmiterea către Organismele abilitate a unor informaţii de natură tehnică sau financiară legate de Proiect, etc.Echipa din partea furnizorului de servicii de management de proiect va fi formată din personal cu experiență în realizarea de raportari tehnico-financiare, rambursare/plată/prefinanțare, rapoarte de progres.
- Număr anunț
- DA27552652
- Autoritate contractantă
- Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
- Furnizor / câștigător
- MSDBIZ CONSULTING SRL (CUI 37070226)
- Cod CPV
- 72224000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare atribuită
- 60.000 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.