Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii acoperis: 1. Demontare invelitoare veche, 2. Demontare pana la cota sub acoperis a cosurilor de fum existente, 3. Demontare elemente deteriorate sarpanta, 4. Confectii lemn de rasinoase la acoperis sarpanta-inlocuire elemente deterioare, 5. Montat lambriu la acoperis in zona calcan, 6. Sistem invelitori din placi din tigla metalica pt. invelitorile, 7. Sistem jgheaburi tabla semi rotunde, 8. Sistem burlane tabla rotunde, 9. Vopsitorii la lambriu fata vazuta. - CONFORM CONTRACT
- Număr anunț
- DA27534358
- Autoritate contractantă
- ORASUL VLAHITA (CUI 4245224)
- Furnizor / câștigător
- SIDZID BAU SRL (CUI 23474321)
- Cod CPV
- 45000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.000 RON
- Valoare atribuită
- 70.000 RON
- Data publicării
- 08.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.