Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de: -Oxigen activ lichid (concentrație minim 35%, utilizat pentru tratarea apei din bazinele de inot)- 1500 litri -Solutie pentru limpezire (utilizat pentru prevenirea si eliminarea algelor din piscine, compozitie pe baza de amoniu cuaternal cu efect rapid)- 20 litri -Solutie pentru Ph ( scade/ controleaza Ph din apa)- 300 litri

Număr anunț
DA27663472
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
Furnizor / câștigător
IRISVAYU S.R.L. (CUI 36489057)
Cod CPV
24962000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.700 RON
Valoare atribuită
16.700 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.700 RON

din 16.700 RON estimat