Atribuită Cumpărare directă

Analiza de securitate a website-ului si a functionalitatii acestuia, actualizare continut , update pagina web, verificarea functionalitatii link-urilor, optimizarea vitezei de incarcare, administrare cont e-mail, verificare periodica a site-ului, organizare si asigurare consultanta sedinte CL Online, monitorizare video.

Număr anunț
DA27589379
Autoritate contractantă
ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
Furnizor / câștigător
CONNECTING TOP ONE S.R.L. (CUI 43780317)
Cod CPV
72415000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat