Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare tehnica si asistenta tehnica proiect RISEI pentru Centrul integrat de sprijin prin educatie incluziva - Tunari, cf. solicitarii de oferta nr. 2203/05.03.2021 si ofertei nr. 2406/12.03.2021.

Număr anunț
DA27568437
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
PROIECT OPTIM ENGINEERING SRL (CUI 36383578)
Cod CPV
71322000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.550 RON
Valoare atribuită
67.550 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.550 RON

din 67.550 RON estimat