Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatii acoperis bloc 85 ap. str. Mircea Vodă nr. 8, Isaccea, județul Tulcea

Număr anunț
DA27553651
Autoritate contractantă
PRIMARIA ISACCEA (CUI 3721907)
Furnizor / câștigător
ADYDES-EUROTRANS S.R.L. (CUI 43190782)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
11.03.2021 00:00
Data finalizării
15.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat