Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu de reparare instalatie racire aer(Chiller si CTA) conform devizului Curatire schimbator de caldura 2buc x 500 Curatire contacte electrice 1buc x 244 Inlocuire filtre freon 2buc x 244 Inlocuire curele CTA 2buc x 122 Completare agent frigorific 10kg x 171 Verificare si completare cu ulei 5L x 278 Solutie speciala dezincrustanta 10L x 188 Solutie speciala sootaway 5L x 255
- Număr anunț
- DA27625667
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- TERMOFRIG OLTENIA SRL (CUI 15146030)
- Cod CPV
- 42512000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.224 RON
- Valoare atribuită
- 8.224 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.