Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CF COMANDA - ATASAT pahar berzelius 250 ml 10 buc pahar berzelius 600 ml 10 buc stativ galben 2 buc stativ microtuburi 2 buc stativ diam 13 mm 2 buc tuburi centrifuga 15 ml - 5seturi set micropipete 1 set bara magnetica 5 buc bara recuperare magneti 1 buc timer 2 buc stativ triunghiular 1 buc para cauciuc 5 buc
- Număr anunț
- DA27569724
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.151 RON
- Valoare atribuită
- 1.151 RON
- Data publicării
- 12.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.