Atribuită
Cumpărare directă
Lavoar Portabil Kadda CHH-7701 1.000 BUC 740.0000 Dezinfectant Cu Alcool Pt Suprafete P3 Alcodes 5L 4.000 BUC 495.0000 Dezinfectant Maini Soft Care Des E Spray H5 20L 1.000 BUC 885.0000 Hartie Igienica Alba Smart One Mini 2Pl,620 Portii 72.000 BUC 17.1000 Prosop Derulare Centrala Midi Alb Reflex 300M 36.000 BUC 29.7000
- Număr anunț
- DA27518811
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Ioan de Hunedoara Santimbru (CUI 12864612)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 33761000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.905 RON
- Valoare atribuită
- 5.905 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.