Atribuită Cumpărare directă

RAFT DIN FIER CU POLITE DIN PAL DE 18MM ALB PENTRU URGENTE SUBSOL

Număr anunț
DA27553224
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
Furnizor / câștigător
VANES STEEL PROD S.R.L. (CUI 40727750)
Cod CPV
44316400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550 RON
Valoare atribuită
2.550 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.550 RON

din 2.550 RON estimat