Atribuită
Cumpărare directă
Fisher&Paykel myAIRVO™ 2 - Sistem de umidificare încălzită cu flux ridicat de aer 2 - 60 litri/min și trei trepte de încălzire (31, 34 și 37 de grade Celsius) Producător: Fisher & Paykel Healthcare Noua Zeelandă Tehnologia de umidificare de vârf Fisher & Paykel Healthcare permite myAIRVO 2 să furnizeze confortabil fluxuri mari de amestecuri de aer / oxigen pentru respirația spontană a pacienților, prin interfețele unice Optiflow ™ nazale sau traheostomii. Dispozitivul are inclusă funcția de auto-dezinfectare, ce îi permite folosirea de la un pacient la altul în condiții de maximă siguranță. Fiecare aparat va avea incluse următoarele auxiliare originale Fisher&Paykel: 1 x Stand mobil F&P 1 x Tavă suport pentru umidificator F&P 1 x Kit de dezinfecție înaltă F&P 1 x Canulă nazală Optiflow Plus F&P 1 x Kit format din cameră de umidificare cu auto-umplere și furtun încălzit AirSpiral™ F&P 1 x Adaptor pentru oxigen suplimentar F&P 2 x Filtre de schimb F&P 1 x Cablu de alimentare 1 x Manual în limba română Garanție aparat 24 de luni. Societatea noastră asigură prezentare și training la locația clientului, asistență tehnică și instrucțiuni video
- Număr anunț
- DA27596874
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- OXIGEN ASIST SRL (CUI 28304441)
- Cod CPV
- 33170000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122.892 RON
- Valoare atribuită
- 122.892 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.