Atribuită
Cumpărare directă
Pachet piese electrice: 1. Termostat boiler cu sonda 90 grade C, 18A - 5 buc x 178 lei/ buc 2. Termostat cuptor cu sonda 300 grade C, 18A - 5 buc x 94 lei/ buc 3. Siguranta automata 2P 16A - 6 buc x 30,58/ buc 4. Opritor clema - 24 buc x 1,90 lei/ buc 5. Clema conexiune 6-25 - 6 buc x 73 lei/ buc 6. Pini conductor 6mmp - 80 buc x 3,20 lei/ buc 7. Presetupa metalica Bz-Ni M20 - 10 buc x 26 lei/ buc 8. Presetupa metalica Bz-Ni M30 - 4 buc x 37 lei/ buc 9. Conductor 2.5mmp - 20 buc x 12 lei/ buc 10. Conductor 4mmp - 10 buc x 14 lei/ buc 11. Conductor 6mmp - 10 buc x 12 , 50 lei/ buc 12. Intrerupator automat tripolar 3P 20A - 6 buc x 41 lei/ buc 13. Releu DIP tip JQC-3FF 012-IZS, tensiune nominala 12Vcc, R bobina 400 ohm, curent de comutare max. 10A, 5 pini, aplicatii SRD-12VDC-SL-C - 1 buc x 93 lei/ buc 14. Transformator de retea 1A 2x12V, L48mm, H40mm, B45mm - 1 buc x 78 lei/ buc 15. Bareta trifazata 3P - 1 buc x 27 lei/ buc
- Număr anunț
- DA27561369
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U. M. 02049 Constanta (CUI 4515514)
- Furnizor / câștigător
- EXPRESS OIL PICK-UP S.R.L. (CUI 39708640)
- Cod CPV
- 31711300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.619 RON
- Valoare atribuită
- 3.619 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.