Atribuită Cumpărare directă

Workshop privind Regulamentul European de protecție a datelor cu caracter personal

Număr anunț
DA27640140
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Rosia (CUI 17739637)
Furnizor / câștigător
VIVA MANAGEMENT S.R.L. (CUI 43245551)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat