Atribuită Cumpărare directă

ACCEPTUL NOSTRU TINE LOC DE NOTA DE COMANDA.RUGAM EFECTUATI LIVRAREA. Referat Lab. BK nr. 1647 / 17.02.2021

Număr anunț
DA27526553
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
Furnizor / câștigător
POWER PRO DESIGN (CUI 31683078)
Cod CPV
39516000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.490 RON
Valoare atribuită
8.490 RON
Data publicării
05.03.2021 00:00
Data finalizării
08.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.490 RON

din 8.490 RON estimat