Atribuită Cumpărare directă

Realizare documentație tehnică în vederea obținerii autorizației sanitare D.S.P. și a modificării certificatului de înregistrare C.N.C.A.N. pentru o instalație de roentgendiagnostic mobila digitala, conform oferta

Număr anunț
DA27498609
Autoritate contractantă
SPITALUL DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUFTEA (CUI 4364420)
Furnizor / câștigător
RĂDOI SĂNDINA-RODICA - FIZICIAN (CUI 26230887)
Cod CPV
85312320-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
02.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON

din 2.800 RON estimat