Atribuită
Cumpărare directă
Miner+sild broasca iala-10 seturi x 28,00ron/set=280,00ron,Cilindru siguranta 72 alama-50buc x51,00ron/buc=2.550,00ron,Cilindru siguranta 92 usa PVC-30buc x 49,50ron/buc=1.485,00ron,Contrabroasca usa-40buc x 3,00ron/buc=120,00ron,Diblu caramida *6x60-100buc x 0,61ron/buc=61,00ron,Diblu caramida *8x50-100buc x 0,80ron/buc=80,00ron,Diblu caramida *10x80-100buc x 1,50ron/buc=150,00ron,Diblu caramida *8x80-100buc x 1,20ron/buc=120,00ron,Broasca usa tip iala 90-30buc x 29,50ron/buc=885,00ron. Total 5.731,00 ron
- Număr anunț
- DA27497837
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL COMPLEX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39111225)
- Cod CPV
- 44316510-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.731 RON
- Valoare atribuită
- 5.731 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.