Atribuită Cumpărare directă

Cilindru siguranta 72 alama-buton+cheie-24buc x70,50ron/buc=1.692,00ron,Maner+sild usi camine-20buc x34,00ron/buc=680,00ron,Iala aplicata complecta-5buc x80,00ron/buc=400,00ron,Coltar mobilier 50/50-10buc x4,50ron/buc=45,00ron,Coltar mobilier mic-20buc x2,50ron/buc=50,00ron,Surub TN 3,5x25(1.000buc/cutie)-1cutie x 66,00ron/cutie=66,00ron,Surub TN 3,5x35(1.000buc/cutie)-1cutie x 85,00ron/cutie=85,00ron,Surub TN 3,5x55(500buc/cutie)-1cutie x68,00ron/cutie=68,00ron. Total 3.086,00 ron

Număr anunț
DA27497871
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
GENERAL COMPLEX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39111225)
Cod CPV
44316510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.086 RON
Valoare atribuită
3.086 RON
Data publicării
02.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.086 RON

din 3.086 RON estimat