Atribuită
Cumpărare directă
Sifon flexibil+ventil 1-1/2-10buc x 16,50ron/buc=165,00ron,Sifon flexibil+ventil 1-1/4-10buc x 16,50ron/buc=165,00ron,Pisla curatat teava Cu-2buc x16,50ron/buc=33,00ron,Cinepa-2buc x 16,00ron/buc=32,00ron,Teava PVC *110 x 1000-5buc x 14,00ron/buc=70,00ron,Teava PVC *50 x 1000-10buc x9,50ron/buc=95,00ron,Teava PVC *32 X 1000-5buc X 5,50ron/buc=27,50ron,Teava PVC *32 x 500-5buc x 3,50ron/buc=17,50ron,Teava PVC *32 x 250-10buc x 2,00ron/buc=20,00ron,Cot PVC *50/45 grade-10buc x 3,00ron/buc=30,00ron,Cot PVC *40/45 grade-10buc x 2,50ron/buc=25,00ron,Cot PVC *32/45 grade-10buc x 2,00ron/buc=20,00ron,Mufa PVC *50-5buc x 5,80ron/buc=29,00ron,Mufa PVC *40-5buc x 5,00ron/buc=25,00ron,Mufa PVC *32-5buc x 4,50ron/buc=22,50ron,Cot Alama 1/2-10buc x 10,50ron/buc=105,00ron,Niplu Alama-1/2-10buc x 4,00ron/buc=40,00ron,Mufa Alama 1/2-10buc x 6,50ron/buc=65,00ron,Reductie Alama 3/4-1/2-5buc x 5,50ron/buc=27,50ron,Reductie Alama 1/2-3/8-5buc x 4,50ron/buc=22,50ron,Niplu redus Alama 3/4-1/2-5buc x 6,50ron/buc=32,50ron,Niplu redus Alama-5buc x 5,00ron/buc=25,00ron,Diblu *6-100buc x 0,61ron/buc=61,00ron,Diblu *8-100buc x 1,20ron/buc=120,00ron,Holsurub *5 x 60-100buc x o,40 ron/buc=40,00ron. Total 1.315,00 ron
- Număr anunț
- DA27541562
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL COMPLEX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39111225)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.315 RON
- Valoare atribuită
- 1.315 RON
- Data publicării
- 09.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.