Atribuită
Cumpărare directă
Prestarea serviciilor de transport cu autobasculanta a aluviunilor depuse in santurile de pamant si la camerele de cadere a podetelor de pe strazile din mun. Campulung Moldovenesc. Serviciile de transport se vor presta in termen de 30 de zile de la data finalizarii achizitiei in SEAP, in baza solicitarilor de prestare a acestora, transmise de catre achizitor. Persoana de contact ing. Latis Mihai, Compartiment monitorizare servicii publice.
- Număr anunț
- DA27623405
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Furnizor / câștigător
- RAREŞ & IONUŢ SRL (CUI 21825671)
- Cod CPV
- 45500000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.000 RON
- Valoare atribuită
- 17.000 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.