Atribuită Cumpărare directă

Test specific de laborator prin care se poate diagnostica, prin metoda RT PCR, infectia virala cu virusul SARS CoV 2 - pentru echipa de handbal juniori 2 (antrenor Stefan Ramona) in numar de 20 de persoane in data de 22.03.2021 - participare la Turneul II Handbal Masculin Bucuresti 24.03-28.03.2021

Număr anunț
DA27637788
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Ploiesti (CUI 14742948)
Furnizor / câștigător
ICON LABORATORIES SRL (CUI 34726297)
Cod CPV
85148000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat