Atribuită
Cumpărare directă
Test specific de laborator prin care se poate diagnostica, prin metoda RT PCR, infectia virala cu virusul SARS CoV 2 pentru echipa de judo in numar de 11 persoane in data de 23.03.2021 - participare la Finala C.N. Seniori Individual Masculin si Feminin Poiana Brasov 25.03-28.03.2021
- Număr anunț
- DA27644578
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Municipal Ploiesti (CUI 14742948)
- Furnizor / câștigător
- ICON LABORATORIES SRL (CUI 34726297)
- Cod CPV
- 85148000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.200 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.