Atribuită Cumpărare directă

40 litri solutie curatenie concentrata miros floral 40 litri sapun lichid cremos 20 litri dezinfectant pardoseli pe baza de clor cu aviz M.S 20 litri dezinfectant multisuprafete pe baza de alcool cu aviz MS

Număr anunț
DA27542562
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "OVID DENSUSIANU" FAGARAS (CUI 29438298)
Furnizor / câștigător
WELL PROFESIONAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42172516)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.277 RON
Valoare atribuită
3.277 RON
Data publicării
09.03.2021 00:00
Data finalizării
10.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.277 RON

din 3.277 RON estimat