Atribuită Cumpărare directă

10 x 1 l dezinfectant maini virucid 10 l dezinfectant suprafete virucid 10 l sapun lichid cremos, mar verde 10 l degresant floral multisuprafete 2 dozatoare - 100% discount 500 masti medicale II R - 100% discount

Număr anunț
DA27569095
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Oras Buhusi (CUI 29143459)
Furnizor / câștigător
WELL PROFESIONAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42172516)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.059 RON
Valoare atribuită
1.059 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
15.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.059 RON

din 1.059 RON estimat