Atribuită Cumpărare directă

Specificații: Mărime: 60 x 90 cm Bucăți: 30 (set) Testat clinic și dermatologic (fără substanțe toxice adăugate)

Număr anunț
DA27561742
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
NET4PEOPLE SRL (CUI 18882537)
Cod CPV
33751000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
11.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat