Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza lucrari pentru Reparatii foisor ( inclusiv materialele folosite) situat in spatele Primariei or. Slanic Moldova , pentru desfasuarea de adunari in aer liber , motivat de faptul ca din cauza pandemiei cu SARS COV2 nu se pot tine in interiorul institutiei diferite sedinte si adunari .

Număr anunț
DA27496468
Autoritate contractantă
ORASUL SLANIC MOLDOVA (CUI 4278442)
Furnizor / câștigător
BRADUL SLANIC S.R.L. (CUI 41726729)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
02.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat