Atribuită Cumpărare directă

SCAUN VIZITATOR BUC 2 HARTIE COPIATOR A4 TOP 5 DOSAR INCOPCIAT COLOR 1/1 BUC 100 FOLIE PROTECTIE CRISTAL SET 1 MAPA PLASTIC CU BUTON BUC 10 CALCULATOR CANON WS 1210 BUC 4 PLIC BURDUF BUC 30 FISA ASC BUC 100 DECAPSATOR OP BUC 1

Număr anunț
DA27589706
Autoritate contractantă
COMUNA POMEZEU (CUI 4539122)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.272 RON
Valoare atribuită
1.272 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.272 RON

din 1.272 RON estimat