Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta si gazduire pagini web - Primaria Comunei Tunari, judetul Ilfov, conform Solicitarii de oferta nr,2075 din 03.03.2021 si a Ofertei nr.2236 din 08.03.2021.

Număr anunț
DA27552792
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
ALCOR PRINTING CENTER SRL (CUI 37834773)
Cod CPV
72415000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat