Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparatii pentru auto BMW 525D cu S.S. WBANX51070CT59516, constand in inlocuirea urmatoarelor piese si materiale: Valva apa (robinet caldura) - 1 buc.; Pompă secundara apa – 1 buc.; Bieleta directive stg./dr. – 2 buc.; Placute frana fata cu sensor – 1 set; Discuri frana fata – 2 buc.; Senzor nivel ulei motor – 1 buc. + MANOPERA. Garantie: pentru serviciile prestate – conf. legislatiei în vigoare.
- Număr anunț
- DA27554506
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
- Furnizor / câștigător
- AUTOROM SERV SRL (CUI 7874490)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.256 RON
- Valoare atribuită
- 5.256 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.