Atribuită Cumpărare directă

Anunt Publicitate [ADV1201677] NR CRT Denumirea produsului (Producator/ tip) U/M Cant. Pret unitar (fara tva) Pret total (col.4x5) 0 2 3 4 5 6 1 iPhone 12 Pro cu accesorii buc 1 6060 6060 2 iPhone 12 Pro MAX cu accesorii buc 1 7575 7575 TOTAL 13.635

Număr anunț
DA27629407
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
32552000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.635 RON
Valoare atribuită
13.635 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.635 RON

din 13.635 RON estimat