Atribuită Cumpărare directă

Bobinare motor rotor in orice stare si de orice fel. Procesul se desfasoara in atelier autorizat si profesional la cele mai inalte standarde de calitate.

Număr anunț
DA27610836
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
Furnizor / câștigător
TEHNO-INSPECT ASCENSOR S.R.L. (CUI 28382202)
Cod CPV
42400000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat