Atribuită Cumpărare directă

Curatenie de intretinere birouri in loc.Iasaccea, judetul Tulcea consta in aspirarea si spalarea pardoselilor cu detergent adaptat tipului de pardoseala, curatarea ferestrelor si a pervazurilor, a usilor si tocariei, indepartarea panzelor de paianjen, desprafuirea peretilor, tavanelor, curatarea cosurilor de gunoi din incinte, inlocuirea sacilor de gunoi, aerisirea si odorizarea incaperilor, stergerea mobilierului, aparaturii de birou cu solutii antistatice. Produsele pentru curatenie sunt asigurate de societate.

Număr anunț
DA27516602
Autoritate contractantă
PRIMARIA ISACCEA (CUI 3721907)
Furnizor / câștigător
ISACITY WASH & CLEAN S.R.L. (CUI 40850183)
Cod CPV
90910000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.300 RON
Valoare atribuită
6.300 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.300 RON

din 6.300 RON estimat