Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea unei mese festive de tip Bufest suedez in data de 24.03.2021 dedizat sarbatoririi Zilei Internationale a Teatrului, unde vor participa 27 de persoane. se vor servicii friptura si garnitura, desert traditional cu placinta dobrogeana de caza, racoritoare, apa, cafea. Se anezeaza lista estimativa a persoanelor care vor participa. Prezenta reprezinta comanda ferma a achizitorului
- Număr anunț
- DA27602150
- Autoritate contractantă
- ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
- Furnizor / câștigător
- STRE'S HAIR S.R.L. (CUI 38984663)
- Cod CPV
- 15894200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.