Atribuită
Cumpărare directă
Spatiu birouri primarie: -Executie reparatii lambriu; -Executie tavan din lemn; -Executie pardoseli din gresie la interior; -Inlocuire usa din PVC; -Executie pardoseli din gresie antiderapanta la hol exterior; -Reparatii scara acces; -Iluminat interior.; -Gard primarie;; -Executie sapaturi fundatie; -Turnare soclu din beton; -Executie zid de sprijin din beton ciclopian; -Reparatii panouri gard cu tabla profilata; -Amenajare spatiu verde.; Spatiu prestari servicii (Compania de Apa); -Reparatii tencuieli interioare; - Tavan din rigips; -Zugraveli lavabile; - Reparatii tamplarie PVC ; - Reparatie soba teracota; -Spatiu p[restari servicii bloc; -Reparatii interioare; -Zugraveli interioare; -Pardoseli din gresie; -Reparatii soba teracota ; -Executie tamplarie PVC cu acces laexterior; -Reparatie instalatie electrica; -Executie grup sanitar cu racordare la reteaua de apa si canalizare ; -Executie copertina la exterior; - Executie trotuare din pavele beton.; Lucrarile se vor efectua in baza proiectului tehnic si a listei de cantitati pusa la dispozitie de autoritatea contractanta
- Număr anunț
- DA27525084
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHIOJDU (CUI 2813247)
- Furnizor / câștigător
- SG & IP FABY CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40996830)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 85.000 RON
- Valoare atribuită
- 85.000 RON
- Data publicării
- 05.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.