Atribuită Cumpărare directă

CONFORM CAIET DE SARCINI NR. 2495/17.03.2019 ATASAT MAI JOS.

Număr anunț
DA27612446
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
Furnizor / câștigător
GEOMIS IT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40850582)
Cod CPV
72413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.440 RON
Valoare atribuită
2.440 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.440 RON

din 2.440 RON estimat