Atribuită
Cumpărare directă
INTENSEC CYBER DIVISION SRL (membră a Grupului INTENSEC) în parteneriat cu FIRST MIXT DEVELOPMENT – 1MD SRL, organizează programului de perfecționare integrat ”CYBER-SECURITY ȘI INFORMAȚII CLASIFICATE”, în perioada 22-26 Martie 2021, la Hotel Pullman, Piața Montreal nr. 10, Sector 1, București La finalizarea programului de perfecționare participanții vor primi un certificat de absolvire pentru ocupația "specialist în proceduri şi instrumente de securitate a sistemelor informatice" cod COR 251402, acreditat de Ministerul Educației și Ministerul Muncii și Protecției Sociale precum și un certificat care atestă parcurgerea programului integrat. perioada de participare 22.03.2021-26.03.2021 Bucuresti PERSOANA INSTRUITA: COSMIN RADOI , INSPECTOR SERVICIUL TIC
- Număr anunț
- DA27611221
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- INTENSEC RESEARCH DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 39776512)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.325 RON
- Valoare atribuită
- 3.325 RON
- Data publicării
- 19.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.