Atribuită Cumpărare directă

Masca medicala/chirurgicala 3pliuri/3 straturi cu elastic, avizata de ANMDM, eficienta filtrare BEF ≥98%, Standard aplicabil: SR EN 14683+AC:2019, Dispozitiv medical (conform 93/42/EEC, CE Clasa 1) tip II R, eficienta calitatii mastilor a fost testata de laboratoare acreditate din Romania cat si din UE, mod de ambalare 50 de bucati /cutie , provenienta Romania. Acoperirea feței cu masca medicală de unică folosinţă minimizează proiecția picăturilor respiratorii ale utilizatorului, salivă, spută sau secreții respiratorii atunci când vorbesc, tușesc sau strănuta. Masca medicală de unică folosinţă are o forma specifica astfel incat acopera nasul, gura si barbia si nu are incorporata nici o supapa de inspiratie/expiratie. Caracteristici si compozitie masca: Strat exterior-panza netesuta de culoare albastra din polipropilena 100% cu o greutate de 25 gr/mp; Strat de mijloc filtrant – panza netesuta de culoare alba din polyester 100% cu eficacitate de protectie la aerosoli si parametrii determinati :  numarul total al microorganismelor aerobe(bacterii aerobe mezofile)/SR EN 14683+AC:2019  fungi/SR EN 14683+AC:2019 Strat interior – panza netesuta de culoare alba din polipropilena 100% cu o greutate de 25 gr/mp. Elastic alb – forma ovala cu L =aproximativ 13 cm dreapta-stanga Sarma - plastifiata cu grosime de 0,27mm si L = 10 cm

Număr anunț
DA27673188
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
AGRICO-LEI FRESH SRL (CUI 26821689)
Cod CPV
33100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat