Atribuită Cumpărare directă

1.1. BRANSAMENT DN32-60ML APA POTABILA PE LANGA STR. DN19E TR.1.1 nr.casa 32 si fara nr. Achizitie si manipulare materiale: -teava PEHD DN32 - Teu DN63/3 - mufe electrofuziune DN32; DN63 - Dop PEHD DN32 -Camine apometru complet echipat Sapatura mecanizata ,desfacere teren traseu conducta; montaj conducte,camine apometru si readucere la starea initiala.

Număr anunț
DA27503232
Autoritate contractantă
COMUNA BIHARIA (CUI 4820305)
Furnizor / câștigător
MATEONA CONSENS SRL (CUI 34860204)
Cod CPV
85312500-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.950 RON
Valoare atribuită
3.950 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.950 RON

din 3.950 RON estimat