Atribuită Cumpărare directă

Servicii realizare materiale video si comentarii aferente acestora privitoare la evenimente de actualitate din judetul Bacau (171 materiale x 114 lei/material = 19494 lei). Serviciile vor fi prestate in perioada 01.04.2021 - 31.12.2021.

Număr anunț
DA27649435
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
Furnizor / câștigător
CURUCLI SORIN-MARIUS (CUI 43517818)
Cod CPV
92221000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.494 RON
Valoare atribuită
19.494 RON
Data publicării
25.03.2021 00:00
Data finalizării
26.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.494 RON

din 19.494 RON estimat