Atribuită Cumpărare directă

- Ansamblu supapa de sens pentru circuitul de clor gazos -pentru racord furtun 8/11 = 1 buc - Conducta alimentare clor - racord ½”-½”- 2m = 1 buc Pretul nu contine TVA Valabilitate oferta: 19.03.2021

Număr anunț
DA27595040
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI 18856244)
Furnizor / câștigător
SIALCOTECH S.R.L. (CUI 41885090)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.982 RON
Valoare atribuită
1.982 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.982 RON

din 1.982 RON estimat