Atribuită
Cumpărare directă
1. Dezvoltarea unei baze de date, in conformitate cu cerintele de identitate vizuala a Programului, conform Manualului de Identitate Vizuala a Programului Operational Comun Bazinul Marii Negre 2014 – 2020, disponibil la adresa https://blacksea-cbc.net/projects-implementation/. Baza de date va avea urmatoarele sectiuni: a) „Registrul transnational al patrimoniului natural si cultural al celor doua regiuni“ b) „Ghid de calatorie“ virtuala c) „Director de afaceri“, precum si sectiuni referitoare la prezentarea celor trei municipalitati si activitatilor derulate in cadrul proiectului. d) Un instrument interactiv web-GIS care permite interacțiunea ușoară cu utilizatorul. Baza de date va cuprinde informatii cu privire la patrimoniul cultural și istoric, repere, directoare comerciale și informații turistice pentru orașul Murfatlar. Baza de date va contine texte și fotografii, documente etc. ce vor fi in format adecvat și se va tine cont sa nu încetinească viteza de încărcare a paginilor site-ului web. - Formate: JPEG, MPEG, PDF, DOC, XLS, TXT, PPT, GIF, WAV, MP3, AVI etc. - Informatiile ce vor urma a fi publicate vor fi traduse 4 limbi: EN, BG, RO, UK. 2. Executia bazei de date si a sectiunilor acesteia se vor realiza intr-o perioada de maxim 2 luni. Voi asigura administrarea sectiunii site-ului web pentru Murfatlar până la sfârșitul proiectului - 31.05.2021. Încărcarea informațiilor în secțiunile despre Murfatlar, Ghid turistic, Evenimente și știri de la Murfatlar
- Număr anunț
- DA27552240
- Autoritate contractantă
- Orasul Murfatlar (CUI 4859712)
- Furnizor / câștigător
- Lupașcu A. Florin (CUI 28617295)
- Cod CPV
- 72220000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.600 RON
- Valoare atribuită
- 9.600 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.