Atribuită Cumpărare directă

Achizitie panou tamplarie PVC, sediu Mun. Adjud, jud. Vrancea, cu montaj inclus - 8 bucăți

Număr anunț
DA27613021
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
Furnizor / câștigător
EXTRASERV SRL (CUI 23209236)
Cod CPV
44221000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.952 RON
Valoare atribuită
5.952 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.952 RON

din 5.952 RON estimat