Atribuită Cumpărare directă

Reparatie Dacia Duster - DJ11ZKY, conform deviz : 1) inlocuire bucse brate; 2) flanse amortizoare; 3) burduf bieleta directie; 4) inchizatoare capota; 5 )tampoane capota, manopera

Număr anunț
DA27624924
Autoritate contractantă
Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
Furnizor / câștigător
AXEL COMPUTERS & INOVATIONS S.R.L. (CUI 41521049)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.025 RON
Valoare atribuită
1.025 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.025 RON

din 1.025 RON estimat