Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de „Compartimentare spatiu destinat conducerii si personalului O.P.M.B.”, din str. Libertatii nr. 1, Bl. A1, Sector 4, Bucuresti, conform precizarilor din Caietul de sarcini atasat. Inainte de acceptarea ofertei in Sistemul Electronic de Achizitii Publice (S.E.A.P.) este obligatorie prezentarea tuturor documentelor si a formularelor solicitate in Caietul de sarcini (cap. 1-9), atasat, pana in data de 19.03.2021, ora 12:00, la sediul C.N. POSTA ROMANA S.A. din Bd. Dacia nr. 140, sector 2, Bucuresti. PENTRU A NU DECALA TERMENELE STABILITE PENTRU ATRIBUIREA ACHIZITIEI VA RUGAM SA ACTIONATI (ACCEPATI OFERTA) IN SISTEMUL ELECTRONIC DE ACHIZITII PUBLICE DUPA DEPUNEREA DOCUMENTELOR SOLICITATE IN DOCUMENTATIA ATASATA. - pers. de contact: Florentin Dumitrascu, tel. 021/2009.226.
- Număr anunț
- DA27589979
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Furnizor / câștigător
- GLASS WORK SRL (CUI 35326116)
- Cod CPV
- 45421152-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.840 RON
- Valoare atribuită
- 6.840 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.