Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PAPETARIE :BANDA ADEZIVA 48*66 BEDAX-2BUC;BANDA ADEZIVA 18*33 STAPE-5BUC;EVIDENTIATOR SCHNEIDER JOB-6BUC;DOSAR CARTON SINA REZ.LUNGA -100BUC;DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI-100BUC;FOLII PROTECTIE A4-100BUC;HARTIE COPIATOR A4 IQ -25TOP;CARTUS TONER HP 117 CYAN OEM-2BUC;CARTUS TONER HP 117 BK OEM-2BUC;CARTUS TONER HP 117 YELLOW OEM-3BUC;REGISTRU A4 96F CART. POLICR-2BUC;CAPSE 24/6 1000B/CUT MEMORIS-20BUC;DISPOZITIE CASERIE-5BUC
- Număr anunț
- DA27658335
- Autoritate contractantă
- COMUNA IZVOARELE (CUI 4508568)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL STORE PLUS S.R.L. (CUI 41042100)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.133 RON
- Valoare atribuită
- 2.133 RON
- Data publicării
- 26.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.