Atribuită Cumpărare directă

productie pachete-cadou personalizate, pentru evenimente speciale pachet gravide: Lotiune Intima, ulei pt ingrijirea pielii, vitamine prenatale, servetele intime, granule homeopate, gel dezinfectant, suport vitamine pachet mamici: servetele umede, ceai pt colici, picaturi colici, crema iritatii, cereale bebelusi, picaturi nas bebelusi, gel intim, forfecuta, sampon, pudra, gel de dus bebelus

Număr anunț
DA27606168
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
ANDALIZ NORD VEST S.R.L. (CUI 43658035)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat