Atribuită
Cumpărare directă
suruburi 4x2.52 elastic bicicleta3x3.36 surubelnita 2x4.2 perie centrala1x43.7 cuie2x4.62 plasa bz4x46.22 sarma0.5x7.14 cuie2x4.62 multibat1x20.17 electrozi2,5x13.88 lambriu lemn1x100.84 platbanda2x31.76 lambriu lemn1x100.84 electrozi2,5x13.88 perie sarma1x4.2 panza flex2x9.24 autoforante100xo.086 bride4x2.94 panza flex3x9.24 e1x17.65 banda izolera1x4.2 banda perf.1x20.17 suruburi4x2.94 sarma1x7.14 panza flex 5x3.36 suruburi10x1.51 suruburii5x1.26 foarfeca pomi 1x47.90 folie1x5.46 folie11x7.14 scoci2x4.2
- Număr anunț
- DA27588371
- Autoritate contractantă
- COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
- Furnizor / câștigător
- DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 944 RON
- Valoare atribuită
- 944 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.