Atribuită Cumpărare directă

Mentenanta si intretinere site www.djstgalati.ro pentru 3 luni in perioada: 1.04-30.06.2021. Plata se face trimestrial la sfarsitul perioadei achizitionate. Furnizorul va inainta odata cu factura si raportul de activitate.

Număr anunț
DA27631532
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET GALATI (CUI 27459111)
Furnizor / câștigător
ASOCIAȚIA TINERI ÎN COMUNITATE (CUI 43084382)
Cod CPV
72413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat