Atribuită
Cumpărare directă
100866962 3800225762137 PLACA GIPS HIDRO 9.5X1200X2600 MM 28.00 23.53 17 Buc 100872239 5946043000148 GLET CT 126 CERESIT 20KG 30.00 25.21 25 Buc 100873008 5946043000056 GLET CT 127 CERESIT 20KG 42.00 35.29 15 Buc 100873057 6423076000035 CIMENT ROMCIM 40KG 23.35 19.62 5 Buc 100857933 5946043000483 ADEZIV CM 25 25KG 73.00 61.34 25 Buc 100872957 5946043000278 MORTAR ADEZIV FLEXIBIL CM 17 69.00 57.98 5 Buc 100863413 5205381113539 VATA FIBRAN GEO 120X60X10CM 3.6MP 81.90 68.82 11 Buc 100873541 5998627307549 PLASA ECO FIBRA ST. EXT. 125GR 50M2 111.00 93.28 1 Buc 100869506 5999545641647 BANDA AUTOADEZIVA 5CM 90ML 16.00 13.45 2 Buc 101068997 5948596016201 SB SAV. TEFLON 25L AM.ANTIMUCEGAI10L 448.00 376.47 3 Buc 101122187 5901779374291 GRESIE EXT.MERBAU BEJ600X175X8 1.05 56.70 47.65 60 Buc 100701012 3663602928317 DIBLU CUI CS PZ 6X40 100BUC 11.50 9.66 2 Buc 100594255 3663602750710 SURUB GIPS CARTON 3.5X35MM 2KG 54.00 45.38 2 Buc 100860395 6422612018299 DISTANTIERI FAIANTA 250BUC 2MM 6.00 5.04 4 Buc 100867327 3437282360466 PROFIL CD 60 MM 0.5MM 4M 19.50 16.39 30 Buc 100867329 3437288330463 PROFIL UD 30 MM 0.5MM 4M 12.00 10.08 24 Buc 100857456 5948986006546 PROFIL ALUMIN COLT GLET 19X19 300CM 3.00 2.52 40 Buc 100854558 5036581057930 GRESIE EXT.INT NORWEGIO BEJ30X60 1.54 49.28 41.41 7 Buc
- Număr anunț
- DA27660758
- Autoritate contractantă
- Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.601 RON
- Valoare atribuită
- 9.601 RON
- Data publicării
- 26.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.