Atribuită
Cumpărare directă
UAT Municipiul Botosani doreste sa achizitioneze materiale consumabile pentru functionarea centrelor de vaccinare, in conformitate cu prevederile din anuntul publicitar nr ADV1199488 din 01.03.2021 si oferta depusa de dumneavoastra in SEAP si transmisa la adresa de e-mail a autoritatii contractante, respectiv achizitii@primariabt.ro. Pretul total al produselor este de 7.217,40 lei fara TVA.
- Număr anunț
- DA27584641
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BOTOSANI (CUI 3372882)
- Furnizor / câștigător
- POZITIV DAV COM S.R.L. (CUI 40615226)
- Cod CPV
- 39514300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.217 RON
- Valoare atribuită
- 7.217 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.