Atribuită Cumpărare directă

Detergent pardoseli pardoseala gresie faianta universal 1 l parfumat AXIAL, se poate folosi pe orice tip de suprafata fie ca este gresie, parchet, mozaic, piatra sau alte tipuri de podele LITRI 100 2.80 Sio Axial detegent pentru curatat obiecte sanitare, ambalat la recipent de 500ml BUC 200 3.30 Atena matura PVC cu fir lung si coada din lemn 120 cm BUC 60 4.45 Jumbo mop bumbac 250 gr cu putere mare de abosbtie, prevazut cu coada lemn de 120 cm BUC 43 3.80 Matura stadala cu fire PVC, lungime matura 60 cm, latime matura 8 cm, lungime fire 10 cm BUC 20 17.50

Număr anunț
DA27546706
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
POZITIV DAV COM S.R.L. (CUI 40615226)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.720 RON
Valoare atribuită
1.720 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.720 RON

din 1.720 RON estimat